1068prekladov

0 čaká

76 užívateľov

Arrogance and Ignorance  od AnneM.Olivier
arrogance-and-ignorance.jpg
 • Dramione
  Posted on 09 nov : 20:04 od Jimmi

  Arrogance and Ignorance

  Link na originál: https://www.fanfiction.net/s/4218150/1/Arrogance-and-Ignorance

  Názov prekladu: Arogancia a ignorancia

  Link na preklad: http://archiv.hpkizi.sk/modules.php?name=News&new_topic=21 Preklad: 32jennifer2, Jimmi
  Romanca zasadená do čias románov Jane Austenovej. Toto je príbeh ženy a muža. Muž si myslí, že je lepší než ostatní a žena vie, že je chytrejšia. Bez ohľadu na ich rozdiely majú jednu vec spoločnú, obaja sú zamilovaní do toho druhého.
  Vsadené do doby Regentstva, Hermiona Grangerová si neuvedomuje triedny systém kúzelného sveta. S mukelským pôvodom a vyrastaním v mukelskom svete sa nikdy necítila podradnejšia až do doby, kým sa nepresťahovala ku svojmu bratancovi Harrymu Potterovi do Godrikovej úžľabiny.

  Tu, v magickom spoločenstve, sa rýchlo naučí, že čistokrvní a u muklov narodení neznamenajú to isté, vôbec nie. Draco Malfoy bol nafúkaný. Vyrastal vo viere, že je nad všetkými jednoducho vďaka faktu, že sa narodil ako čistokrvný. Potom prosté vidiecke dievča, nič menej než nečistokrvná, príde a prevráti jeho svet hore nohami. Ako by vôbec mohol byť priťahovaný ku niekomu ako ona? Ako by si mohol myslieť, že NIE je len podradnejšia než mladé dámy z okruhu jeho známych, ale že je možno poriadny kus nad nimi.

  Keď dotyk tej ruky môže pohnúť stojatými vodami v jeho duši a prostý pohľad môže zapríčiniť, že sa mu srdce rozbúcha, títo dvaja ľudia, tak odlišní ako len môžu byť, možno nájdu lásku.

  S trochou romantiky, ale mravnosti a tonou románov od Jane Austinovej sa nafúkaný Draco Malfoy zamiluje do Hermiony Grangerovej.
Dramione - Rating: M - Jazyk: E - Romance - Dĺžka: 50K-100K - Reviews: 0 - Draco Malfoy, Harry Potter, Hermione Granger - Minulosť - Dokončený